Dodano: 2018-05-21

Projektant wnętrz Katowice cennik

W przypadku niedużych powierzchni niezwykle ważne jest, by przestrzeń została dobrze zorganizowana. Ci, którzy nie do końca sobie radzą z tym zadaniem, mogą skorzystać z pomocy architekta wnętrz. To dzięki niemu salon staje się wielofunkcyjnym pomieszczeniem, w którym można nie tylko przyjmować gości, ale również odpoczywać i pracować. Jeśli potrzebny jest Ci dobry projektant wnętrz w Katowicach i jego aktualny cennik, to odwiedź stronę oliwiadrobnicka.pl i zobacz ofertę jednego z nich. Tam swoje dotychczasowe doświadczenie i wykształcenie opisuje Oliwia Drobnicka, która pomaga stworzyć ciekawe pomieszczenia w domu i mieszkaniu.

W swoich projektach wykorzystuje nie tylko nowoczesne trendy, ale również stara się, by projekt w jakiś sposób odzwierciedlał upodobania mieszkańców. Dobiera kolorystykę dywanów i mebli tak, aby tworzyły ciekawą kompozycję.


Napisz OpinieUżytkownik edengallo dodał komentarz Ocena 3
Współpraca z tą panią architekt zaowocowała funkcjonalnie zaprojektowanym wnętrzem, które do tego wygląda zgodnie z najnowszymi trendami. Chciałbym raz jeszcze podziękować. :)
Opublikowano: 2019-03-25 15:17:31

Okoliczne Firmy