Dodano: 2017-10-11

Unieważnienie małżeństwa kościelnego

Normy kanoniczne nie są zrozumiałe dla wszystkich i nie ma w tym żadnego zaskoczenia. Należy bowiem pamiętać, że każde prawo jest na swój sposób skomplikowane i, co za tym idzie, podlega specjalistycznym interpretacjom. Jeśli ktokolwiek chce poszerzyć swój zakres wiedzy w tej materii, na pewno warto odwiedzić stronę internetową Pielichowski.pl, na której znalazły się różne przydatne informacje. Między innymi te mające związek z regulacjami w zakresie stwierdzania nieważności ślubów kościelnych.

Kwestie te są interesujące dla rosnącego grona osób, ponieważ z upływem czasu mogą pojawić się realne wątpliwości związane z tym, czy zawarto ważny w świetle prawa kanonicznego ślub. W takich sytuacjach konieczne jest odpowiednie postępowanie sądowe, które ma dociec, czy jest tak w istocie. Aktualnie unieważnienie małżeństwa kościelnego w Warszawie jest sprawą kluczową dla niemałego grona par, co jasno pokazuje wagę problemu.


Napisz OpinieUżytkownik londit dodał komentarz Ocena 4
W przejściu procedury unieważnienia małżeństwa kościelnego niezbędna jest pomoc dobrego prawnika, który specjalizuje się w prawie kanonicznym.
Opublikowano: 2019-03-13 14:03:16

Okoliczne Firmy