Dodano: 2017-11-25

KASKADA Hotel & Restauracja nad jeziorem | Wielkopolska

Aby spędzić urlop nad jeziorem nie musisz jechać na mazury. Jeśli marzysz o fajnym wypadzie na weekend lub dłuższych wakacjach z rodziną czy znajomymi, w ośrodku nad jeziorem to polecamy Ci sprawdzić stronę internetową kaskada-hotel.pl i dokładnie zapoznać się z ich ofertą. Ten malowniczy ośrodek znajduje się tuż nad brzegiem jeziora Kierskiego, na obrzeżach Poznania. To wymarzony hotel w Wielkopolsce nad jeziorem, w którym ciekawe zajęcia znajdą dla siebie goście w różnym wieku. Jezioro Kierskie daje ogromne możliwości do uprawiania rozmaitych sportów wodnych, a sam hotel to przepiękny kompleks pokoi jedno, dwu, trzy i czteroosobowych o wysokim standardzie. To idealne miejsce na leniwy wyjazd w otoczeniu natury lub aktywny wypoczynek podczas uprawiania sportów wodnych.
Zajrzyj na ich stronę internetową już teraz i zapoznaj się z dokładną ofertą ośrodka KASKADA Hotel&Restauracja. Zarezerwuj nocleg dla wybranej ilości osób już teraz i spędź weekend lub dłuższy urlop w gronie najbliższych, w tym pięknym miejscu niedaleko centrum Poznania.


Napisz OpinieUżytkownik Konrad Zając dodał komentarz Ocena 5
Byłem na weekend z żoną w tym hotelu i naprawdę atrakcja największa czyli jezioro przy hotelu zrobiła na nas wielkie wrażenie.
Opublikowano: 2019-03-14 10:19:12

Okoliczne Firmy