Dodano: 2020-06-09

Dekoral soczysta pomarańcza

Każdy ma własne preferencje na temat tego, jakie kolory ścian chce mieć w swoim domu, przy czym nie zawsze ulega się modzie. Energetyczne barwy dobrze działają na samopoczucie, są więc pożądane przez wiele osób. Polecić można im między innymi farbę Dekoral Soczysta Pomarańcza, która może być użytkowana na różne sposoby, szczególnie że współczesne trendy aranżacyjne dopuszczają przeróżne możliwości. Kto chce mieć w swym pomieszczeniu klimat ciepła i energii, może pomalować tą pomarańczową farbą całe ściany, wszystkie bądź tylko wybrane. Kolor ten można też zastosować jako mocny akcent w wnętrzu, malując nim tylko określone elementy, także wzory.

Farba łatwo się rozprowadza, daje satynowe, eleganckie wykończenie, a przy tym poddaje się zmywaniu powierzchni w przypadku, gdy dojdzie do zabrudzenia ściany. Dzięki temu może sprawdzić się w kuchni, korytarzu czy pokoju dziecięcym, a więc nawet w pomieszczeniach, w których o zabrudzenie ścian nietrudno.

Produkt ten w korzystnej cenie można znaleźć na stronie lux-wood.pl, w internetowej hurtowni materiałów budowlanych, gdzie jest dokładnie opisany.


Napisz OpinieBrak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

Okoliczne Firmy